PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. RYNKÓW WSCHODNICH

Łódź
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: - wyszukiwanie kontrahentów oraz producentów różnych wyrobów w krajach Wspólnoty Państw Niepodległych, zwłaszcza na rynkach kaukaskich, wyszukiwanie klientów na terenie kraju

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: ormiański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - znajomość rynku Europy Wschodniej, znajomość obsługi MS Office, handel

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie