Projektant wnętrz. Umowa o pracę.

Bojano
Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Firma Don't Worry poszukuje pracownika na stanowisko Projektant/ka wnętrz.

Twoje obowiązki to:
  • Przygotowywanie projektów wnętrz, m.in. w zakresie kolorystyki, wyposażenia, oświetlenia
  • Profesjonalną i kompleksową obsługę klienta oraz uzgadnianie aranżacji wnętrz
  • Przygotowanie projektów aranżacji pomieszczeń w programie Sketchup
  • Doradztwo przy doborze produktów z oferty firmy
  • Nadzór nad całością projektu
  • Współpraca z działem technicznym

Nasze wymagania:
  • Mile widziane (ale nie konieczne) wykształcenie wyższe kierunkowe (np. architektura wnętrz, wzornictwo przemysłowe)
  • Znajomość technologii produkcji mebli będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz poparte portfolio
  • Bardzo dobra znajomość programu SketchUp
  • Znajomość branży wnętrzarskiej oraz meblarskiej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność inwentaryzacji pomieszczeń
  • Znajomość trendów w urządzaniu wnętrz kompleksowych (podłogi, stolarka wewnętrzna, oświetlenie itp.)
  • Umiejętność wykonywania projektów z uwzględnieniem zmian w układzie pomieszczeń (np. dostosowanie aranżacji developera do potrzeb klienta)
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, duża samodzielność oraz kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 5 - 8 tys. netto
  • Umowę o pracę
  • Uczestnictwo w procesie powstawania mebli w naszej stolarni
  • Realizacja ciekawych, niepowtarzalnych projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i portfolio na adres: Aplikuj
W tytule wiadomości prosimy wpisać "Projektant Wnętrz".
Telefon kontaktowy: 601621...

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą, która jako jedna z niewielu w swojej branży realizuje projekty, prace budowlano – remontowe a także wykonanie i montaż mebli na wymiar.
www.dontworry.pl