Oferta opublikowana17.01.2024
Wymiar etatustaż/praktyki
Branżaprawo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kościelna 15-17/3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: analiza przepisów i problemów prawnych, sporządzenie projektów pism, prace administracyjne

Rodzaj zatrudnienia: Praktyka absolwencka

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 28 do 28

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Data zakończenia: 31.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: wykształcenie prawnicze lub administacyjne, obsługa Microsoft Office, Internetu, umiejętność analizy, komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praktyka może się odbyć przez 3 miesiące w okresie 01.02.2024-31.12.2024 r.. Istnieje możliwość podpisania umowy zlecenia po zakończeniu praktyki, o ile kandydat się sprawdzi.

Pracodawca

Nazwa: Kancelaria Radcy Prawnego Alicja Kosińska-Malinowska

Adres: Kościelna 15-17/3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: MPiPS - PGP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.