Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych.
Obecnie, dla naszego Klienta z branży recyklingu, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operatora Maszyn w miejscowości Radomsko.

Zadania i obowiązki:

- Obsługa urządzeń przy linii produkcyjnej,
- Bieżący nadzór nad zaopatrzeniem linii produkcyjnej w surowiec,
- Monitorowanie i utrzymanie produkcji na wymaganym poziomie,
- Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania stanowiska
- Wykształcenie o profilu mechanicznym,
- Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
- Uprawnienia UDT mile widziane,
- Nie wymagamy doświadczenie, jednak będzie ono dodatkowym atutem!
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
- Wynagrodzenie 5500- 6300 zł brutto (podstawa + system premiowy),
- Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, dofinansowanie karty Multisport,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień,