PRACOWNIK TECHNICZNY

Chomiąża Szlachecka
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 88-410 Chomiąża Szlachecka 2, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Drobne prace techniczne na terenie hotelu. Nadzór nad budynkiem, sprzętem oraz urządzeniami gospodarczymi Usuwanie bieżących uszkodzeń i awarii w tym zakresie Współpraca z innymi działami hotelu Kontrolowanie i raportowanie przełożonemu stanu urządzeń. technicznych obiektu Uzupełnianie braków w oświetleniu Realizacja prac modernizacyjnych w obiekcie i jego otoczeniu oraz utrzymanie ładu i porządku wokół budynku hotelu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: zdolności techniczne, obsługa programów użytkowych pakietu Microsoft Office, prawo jazdy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca

Nazwa: JM SOLUTIONS SP. Z O.O.

Adres: Włocławska 33, 88-230 Piotrków Kujawski, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.