PRACOWNIK PRODUKCYJNY - PRZETWÓRSTWO ŁOSOSI

Kverva
Oferta opublikowana10.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Industriveien 51, 7266 Kverva, Norwegia

Zakres obowiązków: Wykonywanie różnych zadań związanych z przetwórstwem łososi na określonych stanowiskach produkcyjnych, zgodnie z instrukcją pracy – odbiór i przetwarzanie łososia, w tym ręczne krojenie, pakowanie, przygotowywanie, sortowanie, itp.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Liczba godzin w tygodniu: 36.5

Wynagrodzenie brutto: od 207,78 NOK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 09.05.2024

Data zakończenia: 10.02.2025

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w przetwórstwie łososi lub żywności - preferowane. Zapewnione przeszkolenie. Wysoka motywacja do pracy, punktualność, zorganizowanie, umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu, elastyczność, gotowość do intensywnej pracy i wysokiego tempa, zwłaszcza w sezonie, dobra kondycja fizyczna. Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca

Nazwa: SalMar AS

Adres: Tel. 85 74 97 235 WUP w Białymstoku, ul. Pogodna 22 15-354 Białystok

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP