PRACOWNIK PRODUKCJI ROŚLIN

Rzgów
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Górna 36, 95-030 Rzgów, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: produkcja roślin ozdobnych ich pakowanie i wysyłka, zapewnienie żródła ciepła do szklarni, ochrona roślin Wynagrodzenie 23,50 zł/h Mile widziane osoby z Ukrainy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: zdolności manualne

Pracodawca

Nazwa: Gospodarstwo Ogrodnicze Violetta i Ryszard Turscy

Adres: Częstochowska 40/52, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV