Pracownik produkcji- bez doświadczenia!

Solec Kujawski
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Interesuje Cię stabilne zatrudnienie i dobre zarobki? Świetna oferta a do tego zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Sprawdź czy masz szanse! Aplikuj jak najszybciej bo liczba miejsc ograniczona Agencja Pracy Febo nr licencji 26330 poszukuje pracowników produkcyjnych.
Zadania na stanowisku:
pakowanie produktu,
obsługa maszyn,
Oferujemy:
pracę na 2 zmiany,
dobre wynagrodzenie,
premię,
wysoki pakiet socjalny,
zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie,
pozytywną atmosferę w miejscu pracy
możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
Oczekiwania wobec kandydata:
dobra organizacja pracy
dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”