PRACOWNIK PRODUKCJI (NR 1364)

Osielsko
Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Osielsko, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: sortowanie opakowań kosmetycznych, praca przy linii produkcyjnej, pakowanie w kartony. Dodatkowe miejsce wykonywania pracy: ul. Bydgoskich Przemysłowców 8, 85-862 Bydgoszcz.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 01.06.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym, w nocy oraz w dni wolne i weekendy w miejscowości Osielsko dokładność, brak przeciwwskazań do pracy stojącej, umiejętność pracy w grupie

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 606 750 513 e-mail: Aplikuj