Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Milicka 34, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Prace przy obsłudze komory śrutowniczej - wydmuchiwanie przy użyciu sprężonego powietrza resztek ścierniwa z elementów ogrodzeniowych. Czyszczenie, szlifowanie, wiercenie słupków gwintowanie, zakładanie drutu na wrzutniki Prostowanie, wyginanie paneli, zakładanie elementów do malowania, ściąganie elementów, czyszczenie powierzchni, odtłuszczanie, spinanie elementów ogrodzeniowych, układanie, pakowanie gotowych wyrobów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.

Pracodawca

Nazwa: PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres: Milicka 34, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV