PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Bielawa
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: J. III Sobieskiego 17, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego w obiekcie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca od 1 miesiąca proponuje umowę zlecenie z wynagrodzeniem 27,70/h i praca będzie od 20.05.24 do 20.07.2024, a kolejno będzie zawierana umowa na okres próbny od 20.05.24 do 21.07.24. za wynagrodzeniem 2121,00 zł. brutto. Pracodawca może również zaproponowanać od razu umowę o pracę. praca jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 19:00, miejsce wykonywania pracy : placówka poczty, ul. J. III.Sobieskiego w Bielawie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Data zakończenia: 20.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: poziom wykształcenia: min. podstawowe, orzeczenie o niepełnosprawności

Pracodawca

Nazwa: IMPEL FACILITY SERVICES SP. Z O.O.

Adres: M.C. Skłodowskiej 182, 59-301 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny