Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK GOSPODARCZY

ikona Dodano: 30.05.2022
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 96-200 Boguszyce Małe 25, powiat: rawski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Opieka nad zwierzętami, sprzątanie i karmienie zwierząt, inne prace gospodarcze.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 9:00 do 17:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.06.2022

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: FUNDACJA - SCHRONISKO IMIENIA BOŻENY WAHL

Adres: 96-200 Boguszyce Małe 25, powiat: rawski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

PRACOWNIK GOSPODARCZY
ikonaBoguszyce Małe
Fundacja Schronisko Imienia Bożeny Wahl