PRACOWNIK GOSPODARCZY

Busko-Zdrój
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie, koszenie kosą spalinową na terenie obiektów handlowych na terenie województwa świętokrzyskiego- pracodawca zapewnia dojazd do i z miejsca pracy. Praca zazwyczaj od 7:00 od godz.17:00. Kandydaci proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnosci

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 432 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w systemie miesięcznym ze stawką 27,7zl/h brutto, średnio 160 godzin w miesiącu

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Data zakończenia: 30.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: gimnazjalne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności (nie konieczne)

Pracodawca

Nazwa: Greener Serwis Aleksandra Ostaszók

Adres: Oś. Tadeusza Kościuszki 11, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.