PRACOWNIK BIUROWY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Aleksandrów Kujawski
Oferta opublikowana19.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: praca zdalna Aleksandrów Kujawski 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (warunek konieczny), komputer z dostępem do internetu. Mile widziany status ucznia, studenta zaocznego, ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: Aplikuj z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana. Praca zmianowa w godz. 8-21.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Profesjonalna obsługa klienta i sprzedaży, Negocjacje biznesowe, Obsługa komputera i pakietu Microsoft Office

Pracodawca

Nazwa: Polskie Centrum Certyfikacji i Badań Jakości sp. z o. o.

Adres: Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV