Pracownik biurowo - techniczny w Firmie Budowlanej

Toruń
Oferta opublikowana03.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

JSB BUDOWNICTWO Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Pracownik biurowy - techniczny

Nasze wymagania:

Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów, znajomość rysunku technicznego

Podstawowa znajomość obsługi programu AutoCAD,

Prawo jazdy kat. B

Znajomość MS OFFICE

Zakres obowiązków:

Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych

Sporządzanie przedmiarów,

Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców materiałów i usług,

Analizowanie ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie przedstawionych ofert.

Rozliczanie realizowanych obiektów, robót dodatkowych, usterek itp.

Zamówienia materiałowe

Aplikując lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez JSB BUDOWNICTWO sp. z o.o. z siedzibą w: Sportowa 2, 87-123 Głogowo (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.