Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wschodnia 36a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa handlowa (przygotowywanie ofert, realizacja zamówień), negocjacje handlowe, doskonalenie wiedzy produktowej, realizacja planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymanie trwałych relacji z kluczowymi klientami, obsługa programu handlowo-magazynowego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:30

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: sumienność i punktualność, obsługa komputera - Ms Office, prawo jazdy kat. B, komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : prawo jazdy kat. B [Umiejętność 1] : odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania, motywacja do pracy, planowanie i dobra organizacja [Inne] : mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne PRO-TECH Jankowski Dariusz

Adres: Wschodnia 36a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: Aplikuj