PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY-RECEPCJA

Toruń
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rynek Staromiejski 22, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: meldowanie, wymeldowywanie Gości, rozliczanie pobytów, fakturowanie, prowadzenie Instagrama, dbanie o wizerunek firmy, obsługa bieżąca Gości, obsługa dokumentacji, korespondencja e-mail, pozyskiwanie Gości, wysyłanie ofert Miejsce wykonywania pracy: ul. Rynek Staromiejski 22, 87-100 Toruń

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 115

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 32 PLN

Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 8.00-16.00 Obiekt noclegowy - Apartamenty Chleb i Wino - zatrudni studentkę do obsługi biura. Jesteś dyspozycyjna i masz głowę pełną pomysłów, zapraszamy. :) Oferujemy pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju. Oczekujemy zaangażowania i kreatywności oraz uśmiechu. :) To miejsce jest dla Ciebie jeśli: - masz doświadczenie w hotelarstwie - mile widziane - rozmowy po angielsku nie są Ci obce - charakteryzuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm - szybko nawiązujesz kontakt z innymi osobami i posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne - cechuje Cię kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań Do obowiązków należą: - kompleksowa obsługa Gości - prowadzenie systemu rezerwacji oraz sprzedaży - kontakt z Gościem - korespondencja e-mail i SMS - rozliczenia oraz fakturowanie noclegów - prowadzenie Instagrama -prowadzenie biura oraz dokumentacji księgowej - wymagany język angielski Co dajemy od siebie? -Oferujemy pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze -Dajemy możliwość rozwoju na różnych szczeblach -System prowizyjny Jeśli chciałabyś stać się częścią naszej załogi wyślij nam swoje CV ze zdjęciem. Zaprosimy Cię na rozmowę. *zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagana znajomość języka angielskiego, status studenta studiów zaocznych mile widziany

Pracodawca

Nazwa: ZPK SNAKE s.c

Adres: Rynek Staromiejski 22, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: Aplikuj