Praca Specjalista do spraw sprzedaży Internetowej Mszana Dol

Mszana Dolna
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO I ZMOTYWOWANEGO CZŁOWIEKA NA STANOWISKO SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ DO NASZEGO ZESPOŁU E-COMMERCE. JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA POTRAFI WYKORZYSTAĆ POTENCJAŁ E-COMMERCE DO MAKSYMALIZACJI WYNIKÓW SPRZEDAŻOWYCH I MASZ PASJĘ DO TWORZENIA INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ MARKETINGOWYCH, ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne, tj.: administrowanie sklepem internetowym lub kontem w portalu aukcyjnym;
opracowywanie i wdrażanie strategii działu e-commerce w ramach pracy z produktami znajdującymi się w ofercie firmy;
wprowadzanie artykułów do sprzedaży internetowej;
opracowywanie opisów produktów do sprzedaży internetowej;
wstawianie opisanego produktu do oferty sklepu i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online;
utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklepu internetowego;
doradzanie klientom w procesie zakupu przez Internet;
obsługa klientów w procesie sprzedaży w formule: telefonicznej i e-mailowej, obejmująca m.in.: udzielanie klientom informacji o wszelkich sprawach związanych z realizacją zamówień, prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych, zapewnianie wysokiej jakości obsługi;
dokonywanie analiz sprzedażowych;
WYMAGANIA:
Wykształcenie minimum Średnie Ogólnokształcące lub Średnie Techniczne
Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą internetową
Bardzo dobra znajomość języka polskiego
Umiejętność pracy w zespole
Staranność i dbałość o szczegóły w trakcie wykonywania powierzonych obowiązków
Mile widziana znajomość języka angielskiego
W przypadku braku doświadczenia istnieje możliwość przyuczenia/szkolenia.
Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe oraz możliwość pracy w zespole, który stawia na innowacjny i ciągły rozwój. Gwarantujemy atrakcyjne środowisko pracy oraz narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych zadań.
Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, prześlij swoje CV na adres @
W temacie wiadomości proszę wpisać "Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej".
Pamiętaj również o klauzuli RODO !