Praca Rabka-Zdrój. Poszukiwany pracownik ogólnobudowlany

Rabka-Zdrój
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma Global House Construction mieszcząca się w Rabce-Zdrój zajmująca się budową prefabrykowanych domów szkieletowych. Zatrudni pracownika do prac ogólnobudowlanych, montażu prefabrykowanych konstrukcji domów szkieletowych, oraz do późniejszego doprowadzenia domu do stanu deweloperskiego.
Masz doświadczenie przy wykonywaniu prac takich jak:
- zbrojenie płyt fundamentowych,
- montaż okien oraz pokryć dachowych z blachy/blacho-dachówki,
- wykańczanie wnętrz w tym montaż suchej zabudowy,
Lubisz pracę z drewnem i nie boisz się podejmowania nowych wyzwań - Dobrze trafiłeś i czytaj dalej bo ta oferta skierowana jest do Ciebie.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie fundamentów, szalowanie pod fundament.
Montaż konstrukcji drewnianych: budowa ścian, stropów i pokrycia dachowego w konstrukcji szkieletowej lub montaż budynków prefabrykowanych,
Montaż i obróbka ścian/sufitów: Wykonywanie rusztu pod elewację, montaż desek elewacyjnych oraz boazerii, układanie wełny, montaż płyt gipsowo-kartonowych, szpachlowanie, obróbka okien, gruntowanie, malowanie
Budowa tarasów na konstrukcji drewnianej,
Obsługa narzędzi i elektronarzędzi,
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu,

Wymagania w stosunku do kandydatów:
Sumienne i precyzyjne wykonywanie powierzonych obowiązków,
Umiejętność działania w zespole jak i indywidualnie
Dobra organizacja czasu pracy,
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
Komunikatywna znajomość języka polskiego,
Wysoka kultura osobista,
Prawo jazdy kat. B,
Brak nałogów,

Doświadczenie przy pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta obejmuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia. Wypłacane zawsze na czas,
Stabilne zatrudnienie, (po okresie próbnym umowa o pracę)
Praca wewnątrz hali produkcyjnej (stała temperatura pracy)
Premie uznaniowe,
Ubezpieczenie na życie,

Zainteresowany?
Prześlij nam swoje CV na adres mailowy: @
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-14 pod nr telefonu 787 - pokaż numer telefonu -