Praca Przy Sprzątaniu-NIEMIECKA UMOWA

Olecko
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma Sprzątająca, z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na niemieckim rynku, poszukuje Pań do pracy.
Miasto: Stuttgart - Niemcy
Zakres obowiązków:
• ogólne utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, pomieszczeniu socjalnym, mieszkaniach i domach prywatnych
• inne drobne prace porządkowe
• praca poniedziałek – sobota (do uzgodnienia)
Wymagania:
• chęci, zaangażowanie do pracy
• punktualność
• sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
• estetyczny wygląd i wysoka kultura osobista
• znajomość języka nie jest wymagana
Oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Stabilne zatrudnienie -niemiecka umowa o pracę(wszelkie świadczenia)
• Wsparcie Firmy
Praca od zaraz!!
Po więcej informacji prosimy dzwonić po numer :
730 - pokaż numer telefonu -
+4915778288778