Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu
Branżamarketing / reklama / pr

Opis oferty pracy

Firma CSM Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Copywriter.

Zakres obowiązków:
-Pisanie i redagowanie materiałów reklamowych pod kanały online i offline
-Opracowywanie koncepcji kampanii reklamowych
-Współpraca z zespołami graficznymi przy tworzeniu treści.

Oczekujemy:
-Bardzo dobrej znajomości zasad języka polskiego
-Kreatywności i oryginalnych pomysłów
-Systematyczności, samodzielności i zaangażowania
-Dobrej znajomości pakietu MS Office

Możliwość pracy zdalnej
Umowa zlecenia, umowa B2B

Prosimy o przesyłanie swojego CV pod e-mail: @

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb związanych z procesem
rekrutacji prowadzonym przez firmę CSM Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych
z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133, poz. 883).