Praca administracyjna/dziekanat

Łódź
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Szukamy osoby:
• komunikatywnej, świetnie zorganizowanej, o pogodnym usposobieniu;
• samodzielnej, kreatywnej i z inicjatywą;
• mile widziane osoby w trakcie studiów związanych z psychologią;
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług/produktów

Opis stanowiska:
• pomoc przy obsłudze biura;
• odpowiedzialność za prowadzenie mediów społecznościowych;
• dbanie o porządek w miejscu pracy;
• elastyczny czas pracy, również w weekendy.

Oferujemy komfortowe warunki pracy, wynagrodzenie uzależnione od przepracowanych godzin, adekwatne do posiadanych kompetencji, umowę zlecenie na początku współpracy z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie zgłoszenia, CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy albo formularzu kontaktowym. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.