Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma „Florian Centrum” Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
Technolog produkcji

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość programu Autocad
- przygotowanie, ustawianie i kontrolowanie procesu produkcji
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Obowiązki:
- opracowywanie programów technologicznych dla pras i urządzeń wykrawających
- tworzenie harmonogramów produkcyjnych oraz planowanie produkcji
- optymalizowanie procesów produkcyjnych
- potwierdzanie terminów realizacji poszczególnych zamówień
- prowadzenie, nadzór i aktualizacja stanów magazynowych oraz rezerwacji materiałowych w systemie komputerowym

Oferujemy:
- stabilną pracę
- miłą atmosferę pracy
- motywacyjny system wynagrodzenia
- pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę