Poszukujemy Agentów Nieruchomości do Naszego Zespołu!

Kraków / Stare Miasto
Oferta opublikowana03.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Opis stanowiska
Jesteśmy agencją nieruchomości Essential Estate , która specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży, wynajmu oraz zarządzaniu nieruchomościami. Z powodu naszego dynamicznego rozwoju poszukujemy ambitnych agentów nieruchomości, gotowych do dołączenia do naszego zespołu.
Obowiązki
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.
• Doradztwo klientom w zakresie rynku nieruchomości oraz procesu transakcyjnego.
• Przygotowywanie ofert, prezentacja nieruchomości klientom oraz negocjacje warunków transakcji.
• Prowadzenie kompleksowej obsługi klienta od momentu pierwszego kontaktu do finalizacji transakcji.
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.
Wymagania
• Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
• Znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz przepisów prawnych dotyczących transakcji nieruchomościami.
• Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w godzinach elastycznych, w tym również w weekendy.
Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz możliwość rozwoju kariery w branży nieruchomości.
• Przyjazną atmosferę oraz możliwość pracy w dynamicznym zespole. Elastyczny czas pracy.
• Wsparcie merytoryczne i logistyczne.

Prześlij swoje CV na adres @

DOŁĄCZ DO NAS I BĄDŹ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU!