POSADZKARZ

Breim
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Hovden, 6827 Breim, Norwegia

Zakres obowiązków: Układanie podłóg - linoleum, winyl, parkiet, wykładzina.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Liczba godzin w tygodniu: 37.5

Wynagrodzenie brutto: od 270 NOK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 07.05.2024

Data zakończenia: 06.11.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: chęć podnioszenia kwalifikacji

Wymagania pożądne

Języki: norweski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie. Mile widziane referencje z pracy w Norwegii. Udokumentowane doświadczenie w pracy jako posadzkarz - mile widziane.

Pracodawca

Nazwa: Lys Bemanning AS

Adres: Tel. 85 74 97 235 WUP w Białymstoku, ul. Pogodna 22 15-354 Białystok Øystein Svendsen, tel. + 47 94 81 06 30, email: Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV, referencje