POMOCNIK ELEKTROMONTERA

Rzeplin
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rzeplin, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - wykonywanie prac związanych z przygotowaniem stanowiska pracy elektromontera; - wykonywanie prac porządkowych stanowiska pracy elektromontera; - pomaganie, pod nadzorem przy montażu kabli sterujących do mierzenia i regulowania przekładnie zautomatyzowanych procesów (stosowane w automatyce i oprzyrządowaniu); - przestrzeganie obowiązujących norm bezpieczeństwa i higieny pracy. Praca na czas określony : 3 lata Godziny pracy 8:00 - 16:00 Oferta pracy dostępna w sali B

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: obsługa komputera, prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: wykształcenie brak wymagań, staż pracy 2 lata, Do swobodnej komunikacji z przeważającą liczbą koreańskich pracowników w firmie, wymagana jest wysoka znajomość języka koreańskiego (C1 w mowie i piśmie). Jęz. angielski A1 w mowie i piśmie - obsługa komputera; - prawo jazdy kategoria - B; - odpowiedzialność za przydzielone zadania; - zdolność uczenia się; - podstawowe zrozumienie pojęć prac elektrycznych; - otwartość w nawiązywaniu kontaktów i w komunikacji w zespole.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.