Oferta opublikowana05.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Strumykowa 2 d, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie dań na imprezy okolicznościowe

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od ilości organizowanych imprez

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.02.2024

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dyspozycyjność. Praca między 14:00 a 02:00 w dni wolne i w tygodniu.

Pracodawca

Nazwa: Sala Bankietowa Marilyn Agnieszka Wiśniewska

Adres: Strumykowa 2 d, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV