• GoWork.pl
  • Praca
  • Dolnośląskie
  • Legnica
  • POLICJANT (WYDZIAŁU PREWENCJI, WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO, WYDZIAŁU PATROLOWO-INTERWENCYJNY, WYDZIAŁU DS. NIELETNICH I PATOLOGII, WYDZIAŁU DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU, WYDZIAŁU DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ PRZECIWKO MIENIU)

POLICJANT (WYDZIAŁU PREWENCJI, WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO, WYDZIAŁU PATROLOWO-INTERWENCYJNY, WYDZIAŁU DS. NIELETNICH I PATOLOGII, WYDZIAŁU DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU, WYDZIAŁU DO WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ PRZECIWKO MIENIU)

Legnica
Oferta opublikowana09.02.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Miasto Legnica i Powiat Legnicki, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - znajomość przepisów obowiązujących na danym stanowisku, - przestrzeganie praw i dyscypliny służbowej, - ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia, - ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, - wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców.

Rodzaj zatrudnienia: Mianowanie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 820 PLN

Opis wynagrodzenia: . [Rodzaj umowy]: mianowanie rozkazem personalnym na funkcjonariusza Policji [Planowany okres zatrudnienia]: na stałe [Data rozpoczęcia pracy]: 04.03.2024, 24.04.2024, 08.07.2024, 09.09.2024, 30.10.2024, 30.12.2024

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość przepisów, procedur oraz specyfiki pracy w policji

Pracodawca

Nazwa: Komenda Miejska Policji w Legnicy

Adres: Asnyka 3-5, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt osobisty lub telefoniczny: 47 8741507, 47 8741574