POLICJANT

Środa Śląska
Oferta opublikowana13.12.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Św.Andrzeja 2, 55-300 Środa Śląska, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Rekrutacja prowadzona jest na stanowiska Wydziału Prewencji , Wydziału Kryminalnego , Ogniwa Ruchu Drogowego , Posterunku Policji Miękinia , Posterunku Policji Kostomłoty , Posterunku Policji Udanin , Posterunku Policji Malczyce , Komendy Powiatowej Policji Środa Śląska , w zależności od potrzeb i predyspozycji kandydata. Zakres obowiązków wynikających z zadań Policji będącej umundurowaną i uzbrojoną formacją służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Pracodawca oferuje możliwość starania się o służbę w komórkach pionu kryminalnego ,pionu prewencji oraz ruchu drogowego. Rodzaj umowy: Rozkaz personalny mianowanie. Kontakt telefoniczny z pracodawcą 47 872 22 09 w godz. 7.30 do 15.30

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 820 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe, średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: uregulowany stosunek do służby wojskowej, posiadanie obywatelstwa polskiego , nieposzlakowana opinia , nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych ,posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczególnej dyscyplinie służbowej , której gotowi są się podporządkować , dawanie rękojmi zachowania tajemnicy stosownej do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych .

Pracodawca

Nazwa: Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej

Adres: Św.Andrzeja 2, 55-300 Środa Śląska, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv