POLICJANT

Żary
Oferta opublikowana01.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Legionistów 3, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Obowiązki wynikające z zadań Policji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 365 PLN

Opis wynagrodzenia: 6.365 brutto/ 5.358 netto policjant po kursie podstawowym pow. 26 roku życia 6.365 brutto/ 5.792 netto policjant po kursie podstawowym do 26 roku życia Miejsce wykonywania pracy: Żary, Lubsko, Łęknica, Przewóz, Trzebiel, Jasień i Brody.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe, średnie branżowe

Pracodawca

Nazwa: Komenda Powiatowa Policji Żary

Adres: Legionistów 3, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1. Pisemne podanie o przyjęciem do służby w Policji, 2. Wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B), 3. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu), 4. Kserokopie świadectw pracy lub służby 5. Należy mieć przy sobie dowód osobisty i książeczkę wojskową (mężczyźni).