POKOJOWA/OBSŁUGA ŚNIADANIOWA

Werben
Oferta opublikowana07.09.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Burger Str. 1, 03096 Werben, Niemcy

Zakres obowiązków: - Sprzątanie i utrzymywanie czystości - Serwis śniadaniowy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 08.09.2023

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Dobra znajomość j.niemieckiego w mowie i piśmie - Rzetelność, umiejętność pracy samodzielnej, elastyczność - Prawo jazdy kat. B i samochód w przypadku konieczności dojazdu na miejsce pracy

Pracodawca

Nazwa: Hotel Stern Werben Fam. Schlodder-Franke

Adres: Telefon: +49 35603 660 +49 170 9690005 E-Mail: Aplikuj Hotel "Stern" Werben Inh. Fam. Schlodder-Franke Frau Antje Schlodder-Franke Burger Str. 1 03096 Werben, Niederlausitz

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV (najlepiej ze zdjęciem, numerem telefonu/adresem e-mail), certyfikaty