Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lipowa 56, 84-242 Luzino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie klienta - przeprowadzanie konsultacji podologicznych - tworzenie indywidualnych terapii podologicznych - zalecanie pielęgnacji domowej - regularna aktywna sprzedaż produktów detalicznych do pielęgnacji domowej - proponowanie usług gabinetowych i aktualnych promocji - kontakt z klientem po wykonanej usłudze - regularne, sumienne prowadzenie dokumentacji klienta (fotografia, zgody, plany terapeutyczne, karty klienta) - przeprowadzanie zabiegów manualnych i aparaturowych - nagrywanie i tworzenie publikacji na FB i IG - dyżury w sterylizatorni - dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz w częściach wspólnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN

Opis wynagrodzenia: - od 4 000,00 zł brutto + prowizja od obrotu + prowizja od sprzedaży - praca na pełen etat w systemie zmainowym tydz./ tydz. w godz. 8.30-16.30, 11-19 - 1 sobota pracująca/ nadgodziny - umowa o pracę - praca w zespole nastawionym na rozwój - praca w profesjonalnie wyposażonym i rozwijającym się gabinecie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: podologia

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: podologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wiedza z zakresu podologii - dokładność, odpowiedzialność, empatia - dobra organizacja pracy

Pracodawca

Nazwa: Gabinet Kosmetologiczny Professional & Beauty Alicja Doering

Adres: Lipowa 56, 84-242 Luzino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem + kilka zdań na pytanie: "Jakimi wartościami kierujesz się w pracy podologa?"