PLANISTA KONSERWACJI

Guben
Oferta opublikowana25.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gewerbestr. 10, 03172 Guben, Niemcy

Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy: - przeprowadzanie, planowanie, organizowanie, realizacja oraz dokumentacja konserwacji, przeglądów i napraw maszyn; - wsparcie nowego projektu oraz zaaranżowanie wszystkich systemów do postaw planowania utrzymania płynności na terenie Guben; - opracowywanie koncepcji i planów wentylacji we współpracy z pracownikami konserwacji, produkcją i pozostałymi obszarami wspracia, a także zewnętrznymi usługodawcami i dostawcami - wsparcie projektów operacyjnych i strategicznych; - rozwój systemów technicznych, procesu utrzymania płynnośc produkcjii oraz zarządzanie częściami zamiennymi z uwzględnieniem kosztów i dostępności; - praca w zgodzie z zasadami BHP oraz z ochroną środowiska; - udział w planowaniu i realizacji szkoleń wewnętrznych w obszarze konsweracji/utrzymywania płynności procesu pordukcji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 45 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 29.01.2024

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie jako specjalista ds. konserwacji/planista konserwacji lub inne porównywalne. Doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. konserwacji, planisty konserwacji lub inne podobne. Znajomość językanie niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B1). Umiejętności analityczne oraz komunikacyjne. Świadomość i dbanie o środowisko oraz zużycie energii. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Samodzielność, odpowiedzialność, praca zespołowa, motywacja.

Pracodawca

Nazwa: JACK LINK'S - LSI - Germany GmbH

Adres: Jack Link´s, LSI – Germany GmbH Eyber Straße 81 91522 Ansbach Deutschland E-mail: Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty