PIZZER

Flåm
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nedre Fretheim 9, 5743 Flåm, Norwegia

Zakres obowiązków: Kompleksowy wyrób pizzy (przygotowywanie ciasta, warzyw, mięsa, sosu, sera). Wykonywanie innych czynności w kuchni. Ścisła współpraca z zespołami kuchennymi i serwisowymi. Utrzymywanie czystości, porządku i przestrzeganie bezpieczeństwa pracy w kuchni. Zapewnienie właściwej gospodarki odpadami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Liczba godzin w tygodniu: 37.5

Wynagrodzenie brutto: od 206 NOK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Data zakończenia: 31.10.2024

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz, specjalizacja: Pizzer

Języki: norweski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: wymagane – w pracy przy wyrobie pizzy/jako piekarz/kucharz. Angielski w stopniu komunikatywnym przynajmniej w zakresie słownictwa związanego z branżą gastronomiczną; znajomość jednego z języków skandynawskich będzie mile widziana. Punktualność, zorganizowanie, zapobieganie marnowaniu produktów żywnościowych, umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie, zdolność do pracy pod presją czasu, elastyczność, doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętności społeczne. Kreatywność i zwracanie uwagi na szczegóły. Otwartość i pozytywne nastawienie do życia. Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy. Dobra znajomość produktów żywnościowych. Chęć podnoszenia kwalifikacji i otwartość na nowe doświadczenia zawodowe.

Pracodawca

Nazwa: Norway's best AS

Adres: Tel. 85 74 97 235 WUP w Białymstoku ul. Pogodna 22 15-354 Białystok

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV