Piekarnia Cukiernia PUTKA zatrudni Cukierników/ Pracowników

Warszawa / Wesoła
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cukiernik / Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa- Wesoła

Obowiązki:

· Wykonywanie czynności produkcyjnych na przydzielonym stanowisku pracy;

· Obsługa maszyn I urządzeń;

· Produkcja i wypiek wyrobów cukierniczych;

Wymagania:

· Wysoka motywacja do pracy;

· Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

· Gotowość do pracy w weekendy;

· Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

· Doświadczenie na podobnym stanowisku;

· Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna/ badanie na nosicielstwo;

· Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

· Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozpoznawalnej firmie;

· Atrakcyjny system wynagradzania;

· Bogaty pakiet socjalny ( ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty multisport, wczasy firmowe, kurs językowy, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, PPE)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV