PAKOWACZ RĘCZNY

Prusak
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Prusak, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: prace proste na produkcji przy pakowaniu wyrobów mięsnych, wymagana dobra sprawność fizyczna z uwagi na konieczność wykonywania pracy w pozycji stającej, dokładność i rzetelność, dobra dyscyplina pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie 27,70 zł na godz.,168 godzin miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: zdolności manualne

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy z urzędu pracy