PAKOWACZ

Masłów Pierwszy
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Masłów Pierwszy, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Pakowanie towarów na wysyłkę z profilu produkcyjnego drukarni (np. książki, zeszyty, druki, ulotki, itp.) Kolekcjonowanie i segregowanie pozycji wysyłkowych, manipulacje na magazynie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie godzinowe, podstawowe + przewidziana premia uznaniowa zależna od efektów pracy. Możliwość pracy również w soboty.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.02.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: chęć do pracy i zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej praca na dwie zmiany: I- od 6-14 oraz 14-22 praca stojąca

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Kościuszki 11, 25-310 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: cv, rozmowa kwalifikacyjna