OPERATOR ŻURAWIA GĄSIENICOWEGO

Bautzen
Oferta opublikowana14.09.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: An der Hummel 4, 02625 Bautzen, Niemcy

Zakres obowiązków: Obsługa żurawi gąsienicowych Szkolenie w zakresie technologii dźwigów gąsienicowych jest przeprowadzane przez pracodawcę.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 16 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 18.09.2023

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Motywacja i niezawodność

Pracodawca

Nazwa: Kranlogistik Lausitz GmbH NL Bautzen

Adres: CV w języku niemieckim na e-maila lub kontakt telefoniczny. Kranlogistik Lausitz GmbH Herr Baldovski An der Hummel 4 02625 Bautzen, Sachsen 0049 3591 2729153 Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV