OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - SZLIFIERZ

Żary
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 126c, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: 1) obsługa maszyn oraz narzędzi (pras, szlifierek ręcznych, zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych, obrabiarek skrawających do produkcji seryjnej, do obróbki plastycznej metali); 2) przygotowanie elementów do szlifowania, wygładzanie powierzchnie powierzchni, usuwanie wad powierzchniowych, szlifowanie elementów. 3) samodzielny dobór odpowiednich materiałów, tworzywa i narzędzi do obróbki; 4) monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn; 5) sprawdzanie wymiarów wytworzonych obiektów i wykonywanie korekty błędów; 6) porządek na stanowisku pracy, 7) czytanie dokumentacji technicznej tj. instrukcji technologicznych , kart technologicznych, rysunku rozkroju materiałów; 8) wykonywanie innych poleceń pracodawcy zgodnie z art. 22. § 1. Kodeksu pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w systemie 3 zmianowym.

System wynagrodzenia: Akordowy

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych, OBSŁUGA NARZĘDZI: SZLIFIERKA KĄTOWA, SZLIFIERKA TRZPIENIOWA, PIŁA SZABLASTA, WIERTARKA MAGNESOWA, POSŁUGIWANIE SIĘ KLUCZAMI PNEUMATYCZNYMI

Pracodawca

Nazwa: STAHLBAU AUTOMOTIVE Sp. z o.o.

Adres: Kolejowa 25, 59-225 Chojnów, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny