OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CERAMICZNYCH

Wałbrzych
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1.obsługa maszyn i urządzeń produkujących wyroby ceramiczne 2. ręczne prace transportowe 3. dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe wyrobów 4. raportowanie procesu produkcyjnego 5. przestrzeganie przepisów BHP panujących w zakładzie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 4 300

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe. Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych. Dokładność i skrupulatność. Język polski na poziomie komunikatywnym. Sprawność fizyczna.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Plac Magistracki 3, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: cv