Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR MASZYN CNC - POMOCNIK

ikona Dodano: 05.06.2022
ikona 3700 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Spacerowa 20, 83-020 Koszwały, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa produkcyjna tokarek i centrów obróbczych ze sterowaniem Fanuc, w tym: przygotowanie maszyny do pracy, przygotowanie materiału do obróbki, podawanie obrabianego materiału i wyjmowanie gotowych detali, wymiana zużytych narzędzi, pakowanie gotowych elementów, kontrola jakości półproduktów oraz wykonywanych detali, dokumentowanie prac zgodnie z procedurami, dbanie o porządek na stanowisku pracy, powierzone narzędzia oraz maszyny. Praca w godzinach: 6-14.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: rysunek techniczny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: podstawowa obsługa narzędzi pomiarowych.

Pracodawca

Nazwa: SPOROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Spacerowa 20, 83-020 Koszwały, powiat: gdański, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -

OPERATOR MASZYN CNC - POMOCNIK
ikonaKoszwały
Sporol Sp. z o.o.