Praca OPERATOR MASZYN

Studzienice
Dodano: 10.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jaskółek 12L, 43-215 Studzienice, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa i nadzór urządzeń produkcyjnych. Obsługa urządzeń pomocniczych do podawania surowca i odbioru przetworzonego tworzywa. sortowanie, pakowanie i kontrola jakości gotowego produktu, ręczny transport międzyoperacyjny. Nadzór i kontrola prawidłowości przebiegu procesu przetwarzania. Prace porządkowe na stanowisku pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto równej aktualnej za dany miesiąc ustawowej płacy minimalnej

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2021

Data zakończenia: 31.08.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawca

Nazwa: GTEX II Sp. z o.o.

Adres: Jaskółek 12L, 43-215 Studzienice, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

OPERATOR MASZYN
Studzienice
GTEX II Sp. z o.o.