Operator maszyn

Gniewkowo
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Firma ITI. Poland Sp. z o.o. powstała w 2001 roku, zajmujemy się produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osób do Naszego Zespołu.

Twój zakres obowiązków:

- Nadzór nad cyklem produkcyjnym
- Zasypywanie silosów
- W razie konieczności wymiana noży i głowic
- Sprawdzanie stanu maszyn
- Wypisywanie etykiet i kart produkcji
- Dbanie o porządek wokół maszyn
- Spuszczenie materiału gotowego z silosów do big bagów.

Nasze wymagania:
- Sumienność
- Punktualność
- Chęć pracy w systemie III zmianowym.

To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od poniedziałku do piątku
- pracę w systemie III zmianowym
- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
- możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego PZU
- wypłaty z ZFŚS: dodatki na Wielkanoc i Boże Narodzenie, dodatki za urlop tzw. "wczasy pod gruszą"
- wolne weekendy - dla Ciebie i Twoich bliskich
- pracę w spłaszczonej strukturze - wszyscy sobie mówimy po imieniu

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "INDUSTRIAL TECHNOLOGY INVESTMENTS POLAND" sp. z o.o. z siedzibą w: Przemysłowa 2, 88-140 Gniewkowo (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: @