Operator linii produkcyjnej / Umowa o pracę, 2 zmiany

Żerniki Wrocławskie gm. Siechnice
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Jesteś doświadczony, posiadasz dużą motywację i chciałbyś zdobyć stabilną pracę? Tutaj masz tę szansę! Wyślij do nas CV – porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
- Pracę w grafiku pon-pt 2 zmiany (6-14 / 14-22);
- Wynagrodzenie miesięczne 5646,48 brutto;
- Badania lekarskie za koszt pracodawcy.

Obowiązki:
- Obsługa linii produkcyjnej;
- Obsługa maszyn i urządzeń;
- Pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracach produkcyjnych;
- Podstawowa znajomość budowy, obsługi i działania maszyn produkcyjnych.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz. Masz pytania? Zadzwoń pod nr 533 - pokaż numer telefonu - .

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915