Oferta opublikowana16.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wyspiańskiego 22, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ziemnych, korytowanie. Praca na terenie budowy-Nowa Sol

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 16.02.2024

Data zakończenia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Operator koparki (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania pożądne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia min. podstawowy. Uprawnienia na wszystkie typy koparki naczyniowej, prawo jazdy kat. B, min.2 lata doświadczenia na koparce.

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO "KAMBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Wyspiańskiego 22, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV+ skierowanie z PUP (w przypadku osób bezrobotnych).