Operator CNC - tokarz

Poznań
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Operator CNC – Tokarz
Lokalizacja: Firma mieści się 15 km od Poznania.
Zatrudnienie na pełen etat, umowa o pracę, praca zmianowa. Atrakcyjne wynagrodzenie.
Obowiązki:
· Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie
· Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
· Kontrola bieżących parametrów urządzenia
· Praca z rysunkiem technicznym
· Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi
· Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
· Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji
· Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
· Kontrola jakościowa produkowanego detalu
· Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce
Wymagania:
· Doświadczenie na stanowisku operatora CNC min 3 letnie.
· Znajomość sterowań MAZATROL, FANUC lub HEIDENHAIN.
· Umiejętność odczytania rysunku technicznego (interpretacja odchyłek kształtu , chropowatości , tolerancji ,rodzaju rzutowań).
· Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem.
· Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
· Zdolności manualne.
· Zaangażowanie i motywacja do pracy.
· Gotowość do pracy w systemie zmianowym.