Operator CNC - frezer / tokarz

Poznań
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Firma z branży CNC zatrudni frezera.
Praca 15 km od Poznania.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku, atrakcyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:
- Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie - Nadzór nad prawidłową pracą maszyny - Kontrola bieżących parametrów urządzenia
- Praca z rysunkiem technicznym
- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi
- Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
- Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji
- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
- Kontrola jakościowa produkowanego detalu
- Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku operatora CNC min 3-5 letnie
- Znajomość sterowań MAZATROL, FANUC lub HEIDENHAIN
- Umiejętność odczytania rysunku technicznego (interpretacja odchyłek kształtu , chropowatości , tolerancje ,rodzaje rzutowań)
- Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem