Operator CNC - Belgia - 18 e netto / h

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Firma Intef Europa Sp. z o. o. sp. k. (pod nazwą Jobmate) z siedzibą w Gdańsku będąca członkiem grupy kapitałowej North18, od ponad 8 lat zajmuje się realizacja projektów budowlanych na terenie całej Europy. Zatrudnia ponad 300 pracowników oraz współpracuje z 200 podwykonawcami. Głównym zakresem działalności firmy jest budownictwo przemysłowe. Firma Intef Europa Sp. z o. o. sp. k. (pod nazwą Jobmate) realizowała takie projekty jak budowa hal dla Facebook w Odense (Dania), hal dla Google w Eemshaven (Holandia), szpital w Lubeck (Niemcy) i wiele innych.

Obecnie poszukujemy osób posiadających doświadczenie w obsłudze wycinarki laserowej typu MGM Omnicut MS 300, Trulaser 1040 Trumph and Microstep.

Zakres obowiązków:

- wycinanie poszczególnych kształtów z metalu na podstawie rysunków 2D;

- przygotowanie i programowanie robota na podstawie dziennych planów produkcyjnych;

- kontrolowanie procesów produkcyjnych;

- kontrolowanie jakości produktów końcowych;

- usuwanie usterek;

- prowadzenie dziennych raportów;

Wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

- znajomość obsługi oraz umiejętność programowania robota MGM Omnicut MS 300 oraz Trulaser 1040 Trumph i Microstep;

- umiejętność czytania planów 2D;

- uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice;

- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;

- własny transport (mile widziany);

- dbałość o szczegóły;

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 18 € netto / h;

- praca zmianowa, ranna oraz popołudniowa zmiana;

- zakwaterowanie po stronie pracodawcy;

- możliwość rozwoju i dłuższej współpracy,

- praca stała - z okresowymi zjazdami do Polski;

-refundujemy koszt pierwszego przejazdu do Belgii oraz koszty dojazdów do pracy z zakwaterowania;

- opieka polskiego Project Managera.