Oferta pracy na stanowisku: Tokarz

Kraków / Nowa Huta
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Podstawowe zadania pracownika na stanowisku tokarz:

- obsługa tokarki- obrabiarki wraz z oprzyrządowaniem ,
- wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją oraz technologią,
- przestrzeganie obowiązujących instrukcji,
-przestrzeganie norm i zasad BHP,

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie: min. zawodowe techniczne,
- praca na tokarkach manualnych ,
- umiejętność pracy na dużych obrabiarkach
- uprawnienia : suwnica z poziomu roboczego,
- zaangażowanie i dyspozycyjność .

Oferujemy:
- pracę w ustabilizowanej firmie,
- pracę w zgranym zespole,
- umowę o pracę -docelowo na czas nieokreślony,
- praca od poniedziałku do piątku,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i
szkoleniach,
- pozapłacowe dodatki do pensji ( fundusz socjalny, karta multisport)