Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca obsługa klienta w sieci komórkowej osoby z orzeczeniem

ikona Łódź
ikona Dodano: wczoraj
ikona 3500 zł / miesiąc

Obsługa klienta w sieci komórkowej osoby z orzeczeniem

Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.
Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.
Nasze wymagania
Otwartość na kontakt z klientami.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej.
Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki.
Nastawienie na współpracę.
To oferujemy
Umowę o pracę bez okresu próbnego.
Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny.
Konkurencyjne wynagrodzenie, premie, miesięczne podwyżki stażowe.
Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu.
Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.
Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.
obsługa klienta w sieci komórkowej osoby z orzeczeniem
ikonaŁódź
ukryta rekrutacja operator